Srozumitelný dietní plán pro vaše pohodlné hubnutí

Naučíme vás jíst 5x denně

Nevhodný jídelní režim je často příčinou vzniku a narůstání nadváhy i v případě, že nepřijímáte nadměrné množství potravy. S námi už nevynecháte žádnou snídani, svačinu ani večeři a budete zažívat pocit většího klidu i když budete hubnout.

Stanovíme správné množství jídla

Jde o rovnováhu mezi množstvím jídla, které sníte, a množstvím energie, kterou vydáte (pohybem, prací, sportem). Jediným logickým způsobem snížení váhy je získat zápornou energetickou bilanci mezi příjmem a výdejem.

Nebudete mít hlad a budete hubnout

Nebudete jíst dvě mrkve denně proto, abyste snížili příjem. Naučíme vás jíst tak, abyste získali objemný a sytý pokrm, ale energetická bilance vycházela dobře.

Skladbou živin docílíme komplexní výživy

Chcete přece zhubnout a nestrádat! Profesionály sestavený dietní stravovací plán je oproti různým dietám výhodný v tom, že neškodí tělu a zdraví, protože dodává i při menším energetickém příjmu potřebné živiny. Nebudete se tak cítit unavení, nebudete trpět na "chutě", protože vaše tělo dostane vše, co žádá.

Podpoříme vás ve vašem úsilí

Jsme tady pro vás. Nasloucháme vašim pocitům a řešíme všechna úskalí. Recepty, tabulky a ostatní materiály Vám usnadní udržet správnou skladbu jídel. Konečně budete mít jasno v tom, jak jíst trvale zdravě. Vaše výsledky jsou naší dobrou vizitkou. Těšíme se s vámi z každého zhubnutého kila a rádi to oceníme.

Plán pohybových aktivit dle vašich možností

Jak je známo, příčinou nadváhy je dlouhotrvající nepoměr mezi příjmem a výdejem energie

Pokud sníte více, tělo mění přebytečnou energii na tuk a ten na různých místech ukládá, proto tloustnete. Řešení první volby jíst méně, není ideální, protože časem nestačí. Je třeba přidat ve výdeji = v pohybu. Pohyb je základní životní potřebou stejně jako příjem kyslíku či potravy. Přitom špatný pocit ze sebe není často dán ani tak kily navíc, jako spíše fyzickou netrénovaností a únavou. Takže až překonáte všechny své výmluvy, proč nemůžete cvičit a opravdu začnete, brzy se dostaví první odměna. Budete se cítit fit.

Jak to vidím já

Kamila Špráchalová a Lada Nosková

"Vždy jsem se k dietám a hubnutí stavěla velmi nevstřícně, protože to pro mne bylo synonymum pro hladovění a trpitelské minizobání. Navíc nehoruji pro dnešní vyhublé trendy. Na Ladu Noskovou jsem nastartovala bojovně, ale dokázala mě rychle zkrotit a hlavně okouzlit. Začátek jsem měla velmi usnadněný, protože byly prázdniny a já na chalupě s maminkou, která také ráda vaří a jí. Oddřela za mne celé vážení a chystání receptů. Zásek nastal na začátku září, kdy jsem Ladě vysvětlovala, že prostě nebudu v tom kolečku mezi prací, školou a kroužky ještě sobě chystat krabičky. Inu, chystala. Lada mě opět přesvědčila. Dnes už vím, že se do konce života neprojím k nadváze a přitom si budu gurmánsky užívat. Jen tak na okraj, moje maminka se mnou zhubla také."